Prosinec 2009

29.12.-31.12

31. prosince 2009 v 15:19 | Irský cobík |  Dny na ranchi
ÚTERÝ

v úterý jsme hlavně vyráběli,prostě všechno pro koníky.Kuchince bylo špatně,Foxík vymýšlel písničku pro hříbě(která vznikla-je v článku Maminka Kuchi!)Taky si všechny holky vyjeli,Anky si vzala Irish Diamonda,hrozně se jí líbí,Laura si vzala Justu,hrozně si ji pochvaluje-malinká s velkým srdcem,jak říká Laura :).Ashley si vzala Sunshine a hrozně se jí líbila,upa si ji zamilovala :).Holky si vzali PG koníky,Katie Jewela a Ashley Foxe,Jessica si vzala Goldíka.Taky jsme hrozně nadšený,těšíme se šíííleně na hříííbátko!
Taky jsem pomohla vyčistit boxy,holky to ocenili :)

STŘEDA
Tak jsem si písala s Lintith :D.Prostě sranda.Afrodita většinou bývá u Snow Lady,Zaira(Pusinka) se trochu hádá s Princess kdo je hezčí,Takoda si je snaží srovnávat :D.Jen Moonek se urazil,že hříbata jsou všichni holky,že to proti klukům není féér!!!!
Sheika si dnes vyzkoušela Anky,taky se jí líbí ale prý víc Irish Diamond.Ashley vyzkoušela Rags a ta říkala že si tu rychlost hrozně zamilovala,takže se těší na Barbíska :).Laura si prohlížela internet a hádejte na koho narazila-na Esprita!!!Samozřejmě že ho chce a já řekla s klidem že určo jj že je to skvělé!!Večer jsme taky vyráběli a kecali s Lin :D

ČTVRTEK
Tak jsme vstali.Hned jsme koukli na BH-zdali jsou v pořádku.Kuchi nebyla.Pořád klusala sem a tam,potila se..Ashley zděšeníím omdlela má Kuchi mooc ráda.A Fox s ní omdlel taky :D.Bluebell se musela schovat,trochu se za tátu styděla.Laura říkala,že je to v pořádku že to je normální průběh a že hříbátko se za pár týdnů narodí.Taky jsme slavili ROK Ranche Srdíčko,pogratulovala jsem jim a povídala jak jsem založila kdysi ranch v září... :D.Prostě legrace!Když Anne napsala do článku že už nepatří mezi nováčky..Já si myslím že SKS taky ne,společně s mnoha ranchi tady byla SKS mezi "druhými"!Totiž teprve po lednu 2009 se začali ranche množit a množit a množit a množit :D.Mno necháme množení,páč tento pojem není průjem :D.Potom začalo být i Tree zle,páč ona je připuštěna Earthem ale to hříbátko se narodí později..Bude to takový "malý" elementek :D.
Vsadím se že Shine ze Stáje Sea Dream je určitě taky divoušek a snad nic nezapálil Lucko! :D

Tak to asi bude vše.

Mějte se!

Dnes...

31. prosince 2009 v 11:49 | Irský cobík |  Ostatní
Dnes babička Anne11 četla v novinách,že bude modrý měsíc nazývaný také Blue Moon.Stává se to tím že za jeden měsíc jsou 2 úplňky!Ale teď si nebudeme číst povídání amatéra ale povídání expertů! :

Astronomický snímek dne

Objevujte vesmír! Každý den je představen jiný obrázek nebo fotografie našeho fascinujícího vesmíru spolu se stručným vysvětlením napsaným profesionálním astronomem.
31.červenec 2004
Viz popis. Kliknutím na snímek získáte verzi s vyšším rozlišením.
Dnes: Modrý měsíc
Uznání a copyright: Vic Winter (ICSTARS)
Popis: Jak často se se ukáže měsíční úplněk dvakrát ve stejném měsíci? Přesně je jednou za modrý Měsíc (anglicky: once in a Blue Moon). Moderní použití výrazu "modrý Měsíc" se vztahuje na druhý úplněk v jediném měsíci. Dnešní modrý Měsíc bude první od listopadu 2001. Modrý Měsíc typicky nastává jednou za několik let. Důvodem vzácnosti modrého Měsíce je to, že doba 29.53 dní mezi úplňky je o něco kratší než počet dní v průměrném měsíci. Nicméně, nečekejte, že byl dnes měsíc vypadal modrý! Výraz "modrý Měsíc" byl nedávno vystopován k chybě v časopiseckém článku z roku 1946. Je ale možné, aby se Měsíc jevil namodralý, může to být způsobeno jemným prachem, který cirkuluje v atmosféře Země a možná pochází z vulkanických explozí. Snímek nahoře nebyl pořízen za úplňku, ale při tmavomodré ranní obloze. Jasný srpek je tou částí, která je vystavena slunečnímu světlu - zbytek Měsíce září slunečním světlem odráženým od Země. Na této fotografii je ovšem vidět také planeta Jupiter se svými čtyřmi největšími měsíci.Shrnutí roku 2009

31. prosince 2009 v 11:35 | Irský cobík |  Novinky ranche
-nahromadění hodně BH!
(6 MW,6 SM,1 plyšák-od Anne,Earth,Wind,Fire,Kuchi,Creamek,Keltec,Snow Lady,Snow Princess,Treasured Move,Takoda,Banjo) + Blue a Moon z roku 2008

-Máme dohromady:
13 Traditionalů
6 MW
6 stablů
3 jezdkyně
1 plyšák(vyhrála jsem ho v soutěži u Anne a lucíkka-dali mi ho x)

-přestěhování z wbs na blog.cz

-13.6.-Návštěva u app

-21.listopadu-Autumn Session

-léto 2009-seznámení s kiki.mich a s Anne11

-a taky získání mnoha přátel

-natočení hodně seriálů,zvlášť DDaK

myslím že to není "dokonalé" jako u nějakých ranchů ale myslím že to stačí :)


HAPPY NEW YEAR!

Maminka Kuchi!

31. prosince 2009 v 11:06 | Irský cobík |  Novinky ranche
↑ Fox a Kuchi na "líbánkách" :D

ÁÁÁNOO!!!Laura nám konečně potvrdila,že opravdu ale opravdu tam je hříbě!Mohl být už ultrazvuk,protože to vypadá na opravdu obrovské hříbátko!(celý Fox a Kuchinka :D)Taky hrozně doufáme že bude hodná po rodičích akorát se obáváme že bude po vzdálené pratetičce Henrietě z Ranche Díra (:D) v USA =D


Kuchi někdy bývá neklidná,její špatně.Fox se vždy vyděsí a volá na celý ranch že už bude rodit(což samozdřejmě nebude,jen Fox dělá hysterku :D.Hrozně se o hříbátko stará,zpívá mu až Irish Diamond si musel vzít klapky na uši a Fire z toho zapálil lucíkkovi postel,naštěstí jsme to uhasili ale s Waterem by to bylo jednodušší!)


Stablové se vyděsili,protože žádného Fira neznají a taky je vyděsil hroozný(pro ně)Foxíkuv zpěv: Hajej hříbátko,hajej a spi,nechť se ti zdájí slaďoučké sny.Kuchinka-maminka tě nosí,Foxíček já už chytám kosy.


MW jsou z toho na nervy :D.


Chudinka Kuchinka,musela dělat že to neslyší protože by musela Foxe přizabít(chápete,už jsou manželé :D-někdy je opravdu Fox na zabití =D)


Hrozně se na Vallynku(Gypsy Valley Kuchi) těšííme!


GYPSY- TÁTA KUCHI
VALLEY- FOX
KUCHI-KUCHINKA :Dtak snad to stačí :)

Do nového roku vejdeme pravou nohou!

30. prosince 2009 v 21:56 | Irský cobík |  Novinky ranche
S potěšením vám oznamuji,
že dne 1.ledna roku 2010
se bude.....
natáčet....
DOBRODRUŽSTVÍ DREAMA A KATE 2!!!!Tak co těšíte se???Jak si myslíte,že to bude pokračovat?? :-) :-P

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

30. prosince 2009 v 21:45 | Irský cobík |  Novinky ranche
Chci vám za celý tým popřát
šťastný nový rok,
hodně úspěchů,
šťastné a nové Breyery,
a hlavně hodně zdraví!


Nevím jak mám všem poděkovat za to,že už můžu s váma trávit 2.Silvestr a jsem moc ráda,že jsme mohli při sbírání modelů koní přivítat nováčky.

HAPPY NEW YEAR!


Přejou SKS Breyer horses a celý tým SKS

včerejšek 28.12

29. prosince 2009 v 11:59 | Irský cobík |  Dny na ranchi
↑ Irishek... :-*****
Bylo to takhle:
Vstala jsem asi v 8:45.Anne už byla dávno vzhůru a psala článeček na blog.cz potom jsem ho napsala i já.
Taky vám musím říct že dark Cass je natočen doma,páč venku je zzzzima!
Taky už je úspěšně připuštěno!Kuchi+ Fox a Earthík+RS Trea.RS Trea našla v Earthovi zalíbení,mm :D.
Taky nevím jestli už nemám jet domůůů...Hrozně se mi stýská po štěňátkách a možná by přijela Arabka...
Včera jsme byli taky fotit ale méé fotky..se smazali!Kruci najzl,píczl,!!!!já jsem táák naštvaná!!!Tak hezu fotky!!!!! :/
Taky včera zase utekla činčila :D.Co to provádí :D.
Tak to bude asi vše..prostě BH,BH,BH nevím co dál napsat.. D:
ppp

15.Statistiky

29. prosince 2009 v 11:19 | Irský cobík |  Statistiky Ranche
Navstevnost za minuly tyden (21.12. 2009 - 27.12. 2009) je:
Pondeli: 56
Utery: 61
Streda: 60
Ctvrtek: 56
Patek: 88
Sobota: 82
Nedele: 88

Celkem: 491

LIDI TO JSOU BOŽÍÍÍ STÁTI!!!!MOOOOC BOŽÍÍÍÍÍÍ!!!KUJÍÍ,KUJÍÍ,KUJÍÍ :-*******

PROSÍÍÍM

28. prosince 2009 v 9:20 | Irský cobík |  Soutěže
PROSÍÍÍM!!!
JESTLI CHCETE-MŮŽETE PODPOŘIT E. FIRA!!!
NA TÉTO ← soutěži.
Hlasy ráda oplatíím!!!

Děkuji moc za hlasy!!!


Včerejšek 27.12.

28. prosince 2009 v 9:16 | Irský cobík |  Dny na ranchi
↑ Ruffian na soutěži SKS vs. RS
Takže včera to bylo velice zajímavé :D.BH zabalení ale oblečko ne :D.Tak jako mamka šílela pááč jsem neměla moc uklizeno :D.Tak jsem ještě musela uklízet,umýt si vlasy,naobědvat se.Pak se konečně v 13:19..
A my ještě do hypernovy a tam nás zabrzdili nějací cigouši néé :D.Asi jeli do KFC-Klubu Fajnejch Cikánů :D.
Jeli jsme asi 2 hoďky..A konečně jsme dojeli na RS..Máte vidět ten pokoj!
Hééj Arabko-AGENT E ti splnil úkol!Vyfotil ti Anne a lucíkka fakt drsně :D.
všichni ti konííci a Irish diamond..Ach!A Ruff s Rags!Ach....
Pak jsem vybalila koníky a Snow Lady se radostě přivítala se svou sestrou Afroditou(Snow má 2 sestry-bude mít na RWH a ještě Afroditka).Taky jsme si pak udělali soutěž hlavní porotce-LINTITH!První soutěž- Snow Lady s arabskou sadou vs. Ruffian(viz.obrázek)Lin sice chtěla Ruff ale prej většina lidí volila Snow Lady :D.Takže jsem vyhrála nenamalovanýho stablíka!HURÁÁ.Sheik vs.Earth..To tentokrát vyhrál Sheik :D.Potom Kuchi a Blubell...Fox a Cream nevěděli komu fandit :D.A vyhrála Bluebell...Potom soutěž o Breyer plyšáka(ještě nebyla cedulka ustřihnuta)a já věděla koho dát protože jsem věděla že Lin ho zbožňuje...A to..malý Willow Boy!Jjjjjj dostala jsem jí tím :D.Ale pak mě dostali holky- Willow vs.Diamond..Mrňous versus obr :D.Ale pak se rozhodovalo..Lintith řekla že své děti neopouští-VYHRÁL WILLOW!!Chááá!!Mám plyšáka!! :D.
Potom jsme různě fotili...Já pak ukradla Anne Ruff,ale to se dočtete na RS.
Taky jsme se dívali na Harryho Fotterra. =D
A potom jsme šli spát a já uslyšela kroky..myslela jsem si,že mám slyšiny protože kroky slyším jen od Dailynky-mé fenky doma..Ale nééé pak znovu a já vstala a vzala si baterku a vzbudila Anne.Já jsem na činčilu mlaskala,vše možný abych ji přilákala..Pak naštěstí přišla anne mamka a my ji chytly..A tím končil včerejší den.
KONEC

vyhrál seriál.......

26. prosince 2009 v 22:40 | ..Irský cobík |  Ostatní
Bylo to vyrovnané.Zde ODPOVĚD

čeeekéééééééééééééééj


mě to bavííí :D


tak už???

tak jj....

:DVYHRÁL SERIÁL...DARK CASS!!!Kvůli šíleném komentáři naší Zigi,že :D tak se těžte na čaroděje Puntičku(Pummituse ty pako! :D)mě nadává,šílenec jeden! :D a spol!!

Fotky Sedlovny

26. prosince 2009 v 20:59 | Irský cobík |  Fotky
↑ "hlavní" pohled na sedlovnu.Ještě že jsem ji před focením uklidila :D.
↑ Tady máme sedýlka od BR Saddlery a krmivo od WW Saddlery
↑ uzdečky
↑ zde sedýlka z DR Equipment na mini krabičkách s krmivem chrániče z BR Saddlery
Lilly :D
↑ tohle místo je hlavně důležité pro Lauru,zde má 2 kufříky,je tady i jezdecká přilba pro malý děti...
↑ Laura zde má tady "zázračnej kyblíček" :D
jak my říkáme.V něm je výborný chladivý gel :)
↑ tomuhle říkáme "borde" krabice :D.Máme tam většinou věci poházené,tajné věci,vzkazy.. :D
LÍBÍ SE VÁM NAŠE SEDLOVNA??

PROSÍÍM

26. prosince 2009 v 20:04 | Irský cobík |  Oznámení
Prosííím!!!

Přihlašte se někdo do výýstavy u Arabky → http://ranch-lostmemories.blog.cz/0912/vystava


POTŘEBUJE ASPOŇ 3 PŘIHLÁŠENÉÉ!!!

PROSÍM,PROSÍM!SMUTNĚ KOUKÁM!!!

26.prosince

26. prosince 2009 v 19:08 | Irský cobík |  Dny na ranchi
↑ Sanya,sorry za kvalitu!
•Tak jsem se vzbudila..Chtěla jsem vstát ale i spát!Znáte ten pocit? :D tak jsem ještě ulehla a vstala až v 9:00..Konečně jsem se o prázdkách vyspala! :D
•Šla jsem dolů do obýváku.Štěňátka mě přivítala svím čilím vykukováním z krabice a pak jsem si s nima hrála.Pak se nasnídala a teprv potom šla za BH.
•Vzala jsem si k sobě Sanyu a povídala ji o Baronovi z RLM.Mooneček byl zase ve svém puberťáckém živlu a zeptal se Blue: ,,Mamí a proč máš tak velký uši?Ty si osel?" Nejdřív jsem se smála a pak mu trochu švihla ocáskem a ukázala jsem mu řetězi od čerta(mě :D)a hned se mamce omluvil a byl milej.Tak tenhle trik používat budu! :D
•Ashley si vzala Bluegrass aby jí potrénovala a udělala z ní šampionku(Omyl ona už šampionka TWH je! :D) tak jsem jí to řekla.Ashley by přece měla o Bluegrass něco vědět,néé? :D
•BH beru vše :D.Teda všechno ne ale většinu.Snow se hrozně těší na Afroditu,Takoda s Princess na Bluebell,Princess,Pusinku.Cream se těší na Bluebell a Moonek se těší na všechny :D.Všichni se prostě těší na všechny!! :D
•Pak jsem si musela poklidit.Ještě teď musím poklidit stůl,abych mohla k Anne.
•Pak jsem šla na PC.S Holkama jsem se bavila,přidávala články...Však to znáte :D.
•Dnes Laura učila Princess na lonži.Šlo jí to skvěle,Snow Lady jen tiše pozorovala s nadšením a pýchou na svou dceru.
•Anky dnes zase jela na Windovi.Vyzkoušela s ním drezúru a je s ním plně spokojená!
•Potom jsem nechala koníky odpočinout aby byly zítra na cestě hodní.Laura mi slíbila,že jim dá prášek a kdyžtak etherealům píchne uklidňující injekci.
•Mám zabalené už 4 kufry :D.Ještě zbývá jeden,s oblečkem a ještě hygiena :D.Nejsem já blázínek? :D
•Tak to bude asi vše...
PÁÁÁÁ


Tak a můžeme jet!

26. prosince 2009 v 18:30 | Irský cobík |  Novinky ranche
↑ naše sedlovna(nic moc :D)
Tak,už mám zabalené 4 kufry se všemi BH..Vím že jsem blázen,jj se všemi :D.Nemůžu nějaké přece nechat doma,když bude u Anne takovéé dobrodružství!!!!
Chtěla bych taky SRka upozornit že nejspíše nebudu obíhat,jenom v případě stýskací nouze jj? :D
Jsem zvědavá,který film si zvolíte na natáčení.Taky vám budu fotit fotky jako bláázen,ju? :D
Tak se mějte SR!!!
(Pár článků asi bude u Anne,ale nwm...)